Dla dzieci, które
są aby kochać je.

NTP IMAGO dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci w wieku od 3-8 r.ż, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na sprzężony charakter zaburzeń, autyzm lub zespół Aspergera. W przedszkolu realizujemy terapię indywidualną z psychologiem, pedagogiem specjalnym, neurologopedą, terapeutą integracji sensorycznej (SI) oraz zajęcia WWRD - wczesne wspomaganie rozwoju dzieci. Dodatkowo dzieci mają dogoterapię, muzykoterapię integralną a także terapię EEG-Biofeedback, terapię Tomatisa oraz diagnozę PEPR (profil psychoedukacyjny) Zapewniamy doskonałe warunki lokalowe i wyposażenie w pomoce edukacyjne i terapeutyczne, aby zapewnić prawidłowy rozwój dzieci z niepełnosprawnością. Mieścimy się w Krzeptowie/k. Wrocławia, zaledwie 3 km od granicy miasta. Zapraszamy do kontaktu!

Założyciele

Dorota Kruk

Prezes

Dorota Kruk

Prezes

Prezes NTP Imago, prezes Stowarzyszenia Imago, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika-rewalidacja, ukończyła zarządzanie oświatą na DSW we Wrocławiu. Współzałożycielka Dolnośląskiego Stowarzyszenia Wsparcia dla Rodzin Dzieci Niepełnosprawnych IMAGO oraz Niepublicznego Terapeutycznego Przedszkola IMAGO, w którym prowadzi nadzór pedagogiczny oraz terapię indywidualną dzieci metodą Tomatisa. Wzbogacając swój warsztat ukończyła ponad pięćdziesiąt form doskonalenia zawodowego w zakresie pracy terapeutycznej i diagnostycznej z dziećmi z niepełnosprawnościami m.in. AAC, EEG- i RSA-Biofeedback, metoda Tomatisa, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, neurobiologiczna prof. Cieszyńskiej, diagnoza PEPPR (EDU-Jurczyszyn) i inne.

Marcin Jędrzejowski

Wiceprezes

Marcin Jędrzejowski

Wiceprezes

Wiceprezes NTP Imago, wiceprezes Stowarzyszenia Imago, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ukończył 5 letnie studia magisterskie z zakresu fizjoterapii, studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej oligofrenopedagogiki oraz studia podyplomowe z socjoterapii. Wzbogacając swój warsztat ukończył szereg kursów o tematyce terapeutycznej, m.in.: terapia integracji sensorycznej, terapia ręki, Proprioceptive Neuromuscular Facilitation oraz kurs dydaktyki pierwszej i dodatkowej pomocy.

Dla kogo jesteśmy?

NTP IMAGO dostosowane jest do potrzeb i możliwości dzieci w wieku od 3-8 r.ż, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na sprzężony charakter zaburzeń, autyzm, zespół Aspergera. W strukturze przedszkola prowadzonych jest 7 grup przedszkolnych, do każdej z nich uczęszcza 4 dzieci pod opieką nauczyciela- pedagoga specjalnego lub psychologa z przygotowaniem pedagogicznym oraz pomocy nauczyciela. Łącznie przedszkole przeznaczone jest dla 28 dzieci.

Jak możesz pomóc?

darowizna

Przekazując nam darowiznę rzeczową w formie materiałów plastycznych i pomocy edukacyjnych, dzięki którym nie obciążamy rodziców naszych przedszkolaków kosztami tzw. wyprawki.

ul. Kolejowa 1, 55-080 Sadowice, NIP: 8961554672

Darowizny przekazane Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym. Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą przekazać na cele pożytku publicznego do 6% podstawy opodatkowania. Osoby prawne (np. przedsiębiorstwa) mogą przekazać do 10% podstawy opodatkowania. Stowarzyszenie wystawia potwierdzenia przyjęcia darowizny na życzenie.

przekaż nam 1.5% podatku

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego OPP. Rozliczając roczny PIT, możesz przekazać nam 1,5 % swojego podatku. KRS 0000638501

online

Przekaż darowiznę dzięki zakupom w jednym z 1111 sklepów będących w programie fani mani, wybierając Stowarzyszenie Imago.

Więcej na www.fanimani.pl

Nasi Przyjaciele

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Imago, za udzielone wsparcie.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź co u nas!